Mama-Mami | Obiteljski Forum | Kolači i torte | Besplatni foto oglasi | Prirodna kozmetika | EOS 400D | Free Games | Obitelj | Free online games |
Free online games | Adventure games | Arcade games | Fighting games | Dress-Up games | Puzzle games | Jigsaw games | Coloring games | Games for girls

Mama-Mami Forum

Zajedno smo jači!!!
View this site online

» Mama-Mami Forum » » kakva daska za peglanje?

kakva daska za peglanje?

1. alfistica - View this post online

25.02.2009. 11:17:44

kakvu imate?

Ja imam onu drvenu tj.od iverala. I živcira me jer to pukne, spiga se...s godinama naravno...vidla sam one neke od aluminija pa ne znam jel to čemu???

Jel to čvrsto? Jel se mogu povoditi za onim "kolko para tolko muzike"? Koliko često vi to mijenjate?

2. Brane - View this post online

25.02.2009. 11:23:34

imala jednu koja mi je trajala jedva godinu dan.....PUKLA!!!!

Bivša gazdracia mi dala svoju staru 25 godina, tvrda, drvena, ogromna, teška...FANTASTIČNA!!!!!!!!

Služila me je 6 godina i nakon toga mi je pukla....

Sad sam kupila opet ogromnu, veliku, široku, metalnu, rupičaste podloge (kažu da je to bitno jer se lakše peglea, lakše para prolazi kroz materijal koji se pegla) i moram priznati da sam prezadovoljna cca 200kn Pevec

3. sara m. - View this post online

25.02.2009. 11:29:32

Imam Viledinu(400kn).Preporodila sam se,nije mi žao ni lipe :bravo1:
Primjetila sam da brže opeglam,velika je,ima na sebi utičnicu,savršena je.

4. nolana - View this post online

25.02.2009. 11:37:52

Ja sam svoju kupla prije 14g. nekakva željezna i još je ko nova same godine kažu koliko je kvalitetna ima isto rupice za prolaz pare super je :bravo1:

5. rahela - View this post online

25.02.2009. 17:14:19

[quote:d2a0a5884e="sara m."]Imam Viledinu(400kn).Preporodila sam se,nije mi žao ni lipe :bravo1:

ovakvu imam i ja

i bilo mi je važno da bude što šira, da mi je lakše peglat košulje

6. Montoya - View this post online

25.02.2009. 21:44:45

imam obicnu metalnu dasku za peglanje kupljenu u supermarketu prije 10tak godina,kojoj periodicno promijenim onu gornju navlaku kad se ofuca. nije neka ljepotica, ali nema te daske za peglanje koja bi ga meni olaksala, pa mi je svejedno...

7. Betty - View this post online

25.02.2009. 22:13:44

I ja imam neku drvenu ogromnu,e sad ne znam čiju. Platili smo je oko 500kn i vrijedi svake lipe. Totalno je stabilna i prostrana za peglat, a sklopi se kao i sve druge.
Imamo je 5 g, kao nova je :bravo1:

8. Ravnoteža - View this post online

25.02.2009. 23:30:11

Quote rahela
[quote:e9acff8fb8="sara m."]Imam Viledinu(400kn).Preporodila sam se,nije mi žao ni lipe :bravo1:

ovakvu imam i ja

i bilo mi je važno da bude što šira, da mi je lakše peglat košulje

to je ta. otkad ju imam u kombinaciji s pravom peglom, peglanje je gotovo podnošljivo :mrgreen:

9. Inglesina - View this post online

26.02.2009. 08:51:20

Quote Montoya
imam obicnu metalnu dasku za peglanje kupljenu u supermarketu prije 10tak godina,kojoj periodicno promijenim onu gornju navlaku kad se ofuca. nije neka ljepotica, ali nema te daske za peglanje koja bi ga meni olaksala, pa mi je svejedno...

:bravo1:

10. petko - View this post online

26.02.2009. 08:55:52

Ja svoju imam već 24 godine (od udaje) i super mi je :bravo1: :bravo1:
Izgleda da ove nove nisu kvalitetne kao moja stara kad tako pucaju ili ja nisam mnogo peglala :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi:

11. Mandy - View this post online

26.02.2009. 09:09:33

Ja imam nekakvu obicnu, no name. Super mi je jedino sto se ona usteka u struju a pegla u nju pa moze stajati i na sred sobe! :bravo1:

12. mirič - View this post online

26.02.2009. 09:18:19

Imam metalnu, s rupicama, prilično veliku, kupljena prije 10 godina

13. Anushka - View this post online

26.02.2009. 13:08:41

metalnu, siroku, s lijepo mekanom krpom, happy sam s njom. kako uvijek imam robe za peglanje, rijetko je skupim...dio je mog namjestaja

14. alfistica - View this post online

26.02.2009. 13:17:08

Quote Anushka
rijetko je skupim...dio je mog namjestaja

i meni. kaj mi je odvratno. pogotovo kad taj "detaljčić" snimim na fotki. A kad je još fotka dobra...u trenu odlučim da od slijedećeg mjeseca uzimam ženu za peglanje... :hihi:

naravno da se na to nikad ne odvažim. :roll:

dakle...da rezmiramo...nije bitno drvena il metalna bitno da ima rupice odozdola i...velite da vam je bolja široka...?

ok, prošvrljat ću ovim CC1, KK, kod Višnje i to...

15. Anushka - View this post online

26.02.2009. 13:23:56

Quote alfistica
Quote Anushka
rijetko je skupim...dio je mog namjestaja

i meni. kaj mi je odvratno. pogotovo kad taj "detaljčić" snimim na fotki. A kad je još fotka dobra...u trenu odlučim da od slijedećeg mjeseca uzimam ženu za peglanje... :hihi:

naravno da se na to nikad ne odvažim. :roll:

dakle...da rezmiramo...nije bitno drvena il metalna bitno da ima rupice odozdola i...velite da vam je bolja široka...?

ok, prošvrljat ću ovim CC1, KK, kod Višnje i to...

:hihi: :hihi: :hihi:

ja imam jednu sliku, plesem ja belly dancing a iza mene daska za peglanje i puna kosara robe :hihi: :hihi: :hihi:

16. Mandy - View this post online

26.02.2009. 13:37:36

moja stoji u spavacoj, takodjer stalno rasirena... (tamo nitko ne vidi :hihi: )

17. Betty - View this post online

26.02.2009. 18:12:36

Quote petko

Izgleda da ove nove nisu kvalitetne kao moja stara kad tako pucaju ili ja nisam mnogo peglala :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi:

:hihi: :hihi: :hihi:

18. Ravnoteža - View this post online

26.02.2009. 19:51:31

Quote Mandy
moja stoji u spavacoj, takodjer stalno rasirena... (tamo nitko ne vidi :hihi: )

pa zar se može drugačije :hihi:

19. Myway - View this post online

27.02.2009. 07:31:54

Imam s metalnim postoljem i viledinom presvlakom. Prezadovoljna sam, ima i policu ispod za slaganje ispeglane robe.

Ali nedavno sam naišla na ovo i jako mi se sviđa, jer ja nisam baš redovita peglačica i često uokolo imam čistog veša koji čeka peglu. Pa onda uvijek te košare naokolo, ovako bi sve izgledalo urednije.

[img:68ad57b86b]http://www.foppapedretti.it/prodotti/casa/wenge/stiro/stiro.jpg[/img:68ad57b86b]

Kad ste gotovi sve pospremite u ormarić i onda to izgleda ovako

[img:68ad57b86b]http://www.freeshop.sm/catalog/products/stiro_chiuso.jpg[/img:68ad57b86b]

navodno ga ima za kupiti u ZG u Home sweet Home u Kaptol centru.

Ormarić je na kotačićima, tako da ga lako možete premještati.

20. nolana - View this post online

27.02.2009. 13:27:15

Jel netko zna koliko to čudo košta?
Da još i samo pegla bilo bi perfekt :hihi:

21. donajulia - View this post online

27.02.2009. 13:39:38

Quote Myway
Imam s metalnim postoljem i viledinom presvlakom. Prezadovoljna sam, ima i policu ispod za slaganje ispeglane robe.

Ali nedavno sam naišla na ovo i jako mi se sviđa, jer ja nisam baš redovita peglačica i često uokolo imam čistog veša koji čeka peglu. Pa onda uvijek te košare naokolo, ovako bi sve izgledalo urednije.

[img:a374ba86f7]http://www.foppapedretti.it/prodotti/casa/wenge/stiro/stiro.jpg[/img:a374ba86f7]

Kad ste gotovi sve pospremite u ormarić i onda to izgleda ovako

[img:a374ba86f7]http://www.freeshop.sm/catalog/products/stiro_chiuso.jpg[/img:a374ba86f7]

navodno ga ima za kupiti u ZG u Home sweet Home u Kaptol centru.

Ormarić je na kotačićima, tako da ga lako možete premještati.

Ovo izgleda famozno, ali iz iskustva znam da bi to, ma koliko praktično, bila najneiskorištenija stvar u mojoj kući. Nešto kao sokovnik. Dok ti to rapsremiš, složiš, otkitrljaš na mjesto.... prođe baba s kolačima. :mrgreen:
Ja imam isto onu sa širokom podlogom (to mi je bilo bitno) i zadovoljna sam. Ono, daska k'o daska :mrgreen:

22. sara m. - View this post online

27.02.2009. 13:58:59

Vidim ja da sve mi vapimo i za jednom prostorijicom za peglanje...Baš mi to fali.
Inače,ako nemate love za novu dasku,svakako nemojte štedjeti na presvlaci za istu,jer što je mekanije,to se brže i bolje opegla.Plavuša je to skužila prije par mjeseci :())

23. Ravnoteža - View this post online

27.02.2009. 23:12:25

ja ne vapim za prostorijom, nego za nekim tko bi peglao, a kad bi već bio tu razmišljam i o prašini i prozorima...
divim se vama mamama koje radite i imate djecu, meni bi kikaće oduzela socijalna služba :bonkme: .
radim 10-12 sati svaki dan i nakon toga stvarno, ali stvarno nisam za ništa.

24. mumin - View this post online

27.02.2009. 23:24:05

Ja sam prije god.dana kupila novu dasku u baumaxu za nekih 400kn,staru sam imala nekih 7 god.ali vec je sva bila rasklimana.S ovom novom sam zadovoljna ali,veli mi muz da ju nisam trebala ni kupovati koliko peglam :hihi:
A to je istina,vecinu vesa uredno slozim i nije ga ni potrebno peglati,posteljina mi je vecinom od krep materijala,peglam jedino kosulje i neke stvari koje bas nakon pranja izgledaju izguzvano ali,drugo nista.
Reakcija moje mame na to je :roll: ,ona pegla i kuhinjske krpe i rucnike :mrgreen:

25. Mandy - View this post online

27.02.2009. 23:38:12

Quote mumin
Ja sam prije god.dana kupila novu dasku u baumaxu za nekih 400kn,staru sam imala nekih 7 god.ali vec je sva bila rasklimana.S ovom novom sam zadovoljna ali,veli mi muz da ju nisam trebala ni kupovati koliko peglam :hihi:
A to je istina,vecinu vesa uredno slozim i nije ga ni potrebno peglati,posteljina mi je vecinom od krep materijala,peglam jedino kosulje i neke stvari koje bas nakon pranja izgledaju izguzvano ali,drugo nista.
Reakcija moje mame na to je :roll: ,ona pegla i kuhinjske krpe i rucnike :mrgreen:

mumin, pozdravi mamu :bravo1:
ja isto peglam sve redom... :mrgreen:

26. mumin - View this post online

28.02.2009. 00:09:22

Mandy,svaka ti cast :bravo1:

27. BelladonnaTook - View this post online

28.02.2009. 03:02:16

Quote donajulia
Ovo izgleda famozno, ali iz iskustva znam da bi to, ma koliko praktično, bila najneiskorištenija stvar u mojoj kući. Nešto kao sokovnik. Dok ti to rapsremiš, složiš, otkitrljaš na mjesto.... prođe baba s kolačima. :mrgreen:
Ja imam isto onu sa širokom podlogom (to mi je bilo bitno) i zadovoljna sam. Ono, daska k'o daska :mrgreen:

i ja cu se tu potpisati
mene zivcira to stalno spremanje i pospremanje. Samo kod mene nije u pitanju sokovnik, nego 1500 kn vrijedan, super teski, samostojeci mikser :mrgreen: (izvukla ga prije tjedan dana za neki drek i sad ceka da ga netko spremi :roll: )

28. rahela - View this post online

28.02.2009. 11:15:51

[quote:8462a9d907="sara m."]Vidim ja da sve mi vapimo i za jednom prostorijicom za peglanje...Baš mi to fali.
Inače,ako nemate love za novu dasku,svakako nemojte štedjeti na presvlaci za istu,jer što je mekanije,to se brže i bolje opegla.Plavuša je to skužila prije par mjeseci :())

ja imam sobu i baš bi mi zgodno ovo čudo bilo, al svejedno bih i ja nekog za peglanje

29. rahela - View this post online

28.02.2009. 11:16:20

[quote:95fcf86770="sara m."]Vidim ja da sve mi vapimo i za jednom prostorijicom za peglanje...Baš mi to fali.

ja imam sobu i baš bi mi zgodno ovo čudo bilo, al svejedno bih i ja nekog za peglanje

30. Laveda - View this post online

28.02.2009. 11:22:52

Ja imam metalnu mrežastu i ok mi je.
I ja, kao i Žuli, mislim da bi prošla baba s kolačima dok bih sastavila i rastavila ono čudo :mrgreen: . Problem mi je i ovu moju rastegnuti :roll:
Ali zato imam mamu :love1: koja mi zadnjih cca godinu dana (od zadnjih stadija trudnoće s Ledom) uredno uzme robu i sve ispegla :love1: :klanj:

31. sara m. - View this post online

28.02.2009. 12:06:40

Quote rahela
[quote:20ac14f1ca="sara m."]Vidim ja da sve mi vapimo i za jednom prostorijicom za peglanje...Baš mi to fali.

imam ti ja nekog ;)

32. alfistica - View this post online

11.03.2009. 11:51:46

nabavila tj.kupila ja u Ikei. Široka je i "daska" tj. ploha za peglanje je u biti mrežasta.
Sviđa mi se. Još si moram neku dodatnu navlaku uzet.

sara m.kad se odvažim na to da mi druga žena pegla kontaktirati ću te. Ukoliko je osoba u Zgb.

» Mama-Mami Forum » » kakva daska za peglanje?
16.09.2014. 19:26:18 : Mama-Mami Forum : Zajedno smo jači!!!
Free online games | Adventure games | Arcade games | Fighting games | Dress-Up games | Puzzle games | Jigsaw games | Coloring games | Games for girls
Mama-Mami | Obiteljski Forum | Kolači i torte | Besplatni foto oglasi | Prirodna kozmetika | EOS 400D | Free Games | Obitelj | Free online games |