Mama-Mami | Obiteljski Forum | Kolači i torte | Besplatni foto oglasi | Prirodna kozmetika | EOS 400D | Free Games | Obitelj | Free online games |
Free online games | Adventure games | Arcade games | Fighting games | Dress-Up games | Puzzle games | Jigsaw games | Coloring games | Games for girls

Mama-Mami Forum

Zajedno smo jači!!!
View this site online

» Mama-Mami Forum » Zdravlje žena » Bol u donjem delu stomaka

Bol u donjem delu stomaka

1. Rosa - View this post online

23.01.2009. 22:56:00

Drage moje, mene boli donji deo stomaka
Sta mi je? :mrgreen:
Naime...boli me skroz donji deo stomaka. Ne znam ni kako bih objasnila.
Povremeno osetim da me probada, sece, ziga...Ne idem nesto precesto u wc...ne pece me dok sam na wc-u...
Ustvari...kad pipnem, boli me skroz dole, kost.
Losa sam u objasnjavanju, zar ne :mrgreen:
Danas sam isla kod doktorice na kontrolu jer sam bila prehladjena. Kad sam joj rekla sta me boli, samo je slegla ramenima i rekla da verovatno nisu mokracni kanali jer sam pila antibiotik.
I jos da dodam da imam problema sa jajnikom, imam endometriozu...Ali ipak mislim da nije jajnik jer me nikad nije bolelo tako nisko od njega
Imate li bar predstavu sta bi moglo biti?

2. Rosa - View this post online

23.01.2009. 23:28:29

Bas cudno sto niko nema predstavu sta bi moglo biti...Sjajno sam objasnila :hihi:
Al mi je nekako lakse kad sam bar napisala
Za nedelju dana idem kod ginekologa...pa cu videti da li je od ciste
Iako se nadam da je ona nestala. Vec dva meseca pijem aloju i jos stosta
U svakom slucaju, hvala vam sto ste me bar saslusale :mrgreen:

3. lakra - View this post online

23.01.2009. 23:36:01

ja sam pomislila na jajnike :ne zna:
kako si bol opisala,tako je bilo meni kad su me jajnici zezali
ali i kad sam imala cistu.
ali čula sam za aloju i njeno djelovanje kod ginekoloških problema,"kažu" kad
aloja učini svoje da osjećaš par dana bolove :ne zna:
nadam se da će bol brzo proći :dragi:

4. Rosa - View this post online

23.01.2009. 23:55:44

Aloju pijem vec dva meseca...i uz nju jos neke antioksidanse
Prosla M mi je dosla iznenada i bila je smedje boje ( sto mi se nikad ranije nije desilo)
Pa se nadam da je endometrioza pukla...iako za nju kazu da ne moze puci sama od sebe.
Inace su me spremali za operaciju jer je vec presla 5 cm, ali sam ja u zadnjem momentu odlucila da ne dam jajnik bez borbe i pocela sve to da pijem.
Juce sam dobila pa cu na kontrolu za jedno sedam dana.
Mene je jajnik boleo i ranije od toga...ali bol nije bio ovakav i bolelo me je na drugom mestu
Ovo je vise kao da me neko zapara iznutra. Postala sam kao baba, sve me ziga :mrgreen:
Ne boli svo vreme vec me samo povremeno zaboli pa stane.
Ali me je u svemu tome najvise iznervirao stav doktorice opste prakse
"ne znam sta bi to moglo biti, popi brufen da te ne boli i valjda ce proci"
Stvarno sam ostala zatecena komentarom

5. mumin - View this post online

24.01.2009. 00:30:53

Uz ginekoloske probleme koje spominjes i dobro su ti poznati tipovi bola,moguce je da imas upalu mokracnih kanala i bez da ides cesto na wc i da te ne pece pri mokrenju.Mozda da ipak provjeris urinokulturu ili kad vec ides na gin,pregled da ti usput uzme i briseve pa da provjeris hoce li se izolirati kakva bakterija ili virus.Drzim fige da prode sto prije i da ti bude bolje :dragi:

6. Rosa - View this post online

24.01.2009. 00:35:45

Sad mi ne vredi nista jer sam danas popila zadnji antibiotik
Ako se ne varam, mora da prodje par dana
Iskreno, ma koliko morbidno delovalo, ja se ipak "nadam" da je u pitanju neka upala....Samo da je ona odvratna cista otisla i da ne moram na operaciju :protest:

7. mumin - View this post online

24.01.2009. 00:46:39

Da,urinokultura se radi barem 6 dana nakon uzimanja antibiotika.Ali,ako si uzimala antibiotik za upalu grla ili sto vec,ne znaci da ti je taj anti.ujedno djelovao i na moguce bakterije u mokracnom traktu (kao sto kaze dok.opce pr.).Drzi se do pregleda,a tada ce ti valjda razjasniti tvoje tegobe :dragi:

8. Rosa - View this post online

24.01.2009. 00:50:43

Da, to i ja mislim
Zato me je i zblanula reakcija doktorice.
Bogu hvala pa nisam cesto bolesna i ne moram stalno ici kod takvih kretena koji mi uz bolest jos i pritisak dignu.
Hvala puno na "drzanju za rucicu" :love1:

9. Bellatrix - View this post online

24.01.2009. 08:38:17

Nema veze što si popila antibiotik. Ne djeluju svi na sve. Meni nekak to smrdi na ginekološke. A jel imaš temperaturu? U svakom slučaju odi ginkaču.

10. Myway - View this post online

24.01.2009. 11:28:08

Kad si zadnji put radila briseve grlića maternice?

Neke od tih beštija (chlamydia) izazivaju upalu pelvisa i to može biti jako bolno. Nije baš često, ali događa se.

nadam se da nije ništa opasno i da će uskoro proći.

A možda si samo trudna. Napravi test na trudnoću.

11. Rosa - View this post online

25.01.2009. 08:51:34

Papa test i ostale briseve sam radila pre par meseci.
Sanse da budem trudna su male, cuvali smo se.
Cekam da M prodje pa odma idem ginekologu. Vise me nervira ovo nagadjanje...svaki dan skontam da bi mi moglo biti nesto drugo :roll:

» Mama-Mami Forum » Zdravlje žena » Bol u donjem delu stomaka
18.12.2014. 16:21:54 : Mama-Mami Forum : Zajedno smo jači!!!
Free online games | Adventure games | Arcade games | Fighting games | Dress-Up games | Puzzle games | Jigsaw games | Coloring games | Games for girls
Mama-Mami | Obiteljski Forum | Kolači i torte | Besplatni foto oglasi | Prirodna kozmetika | EOS 400D | Free Games | Obitelj | Free online games |