Mama-Mami | Obiteljski Forum | Kolači i torte | Besplatni foto oglasi | Prirodna kozmetika | EOS 400D | Free Games | Obitelj | Free online games |
Free online games | Adventure games | Arcade games | Fighting games | Dress-Up games | Puzzle games | Jigsaw games | Coloring games | Games for girls

Mama-Mami Forum

Zajedno smo jači!!!
View this site online

» Mama-Mami Forum » » Izrada fotki u dm za 0,65 kuna

Izrada fotki u dm za 0,65 kuna

1. željka znatiželjka - View this post online

28.10.2007. 12:46:33

Vrhunske fotografije po niskoj cijeni
putem digitalnog terminala

Od 27. 9. 2007. do 31. 1. 2008.

Format 10 x 15

0,65 kn

Izrada fotografija naručenih
putem digitalnog terminala

U 5 koraka do digitalne fotografije:

1. Stavite svoju memorijsku karticu ili druge medije u pogonske jedinice
2. Izabrane formate i količinu fotografija snimite na CD
3. Digi-foto CD stavite u foto vrećicu
4. Ispunite foto vrećicu i ubacite je u košaru
5. Nemojte zaboraviti kupon za podizanje fotografija

2. dadls81 - View this post online

28.10.2007. 12:48:54

:bravo1: I inače tamo razvijamo, kvalitetnije su slike nego one s tiska s kioska.

3. Romana - View this post online

28.10.2007. 12:58:17

Hvala,baš sam si razmišljala kak ću platit sve te fotke koje su mi se nakupile. :roll:

4. željka znatiželjka - View this post online

28.10.2007. 13:07:15

Eto nisam jedina koja skuplja cd-e.Nismo razvijali slike od roćkasa.
A još imamo i onih 15% popusta za iskoristiti...

5. dadls81 - View this post online

28.10.2007. 13:19:02

Zbilja...i mi imamo popust, a i onaj dm bon sretna beba :good:
:mrgreen:

6. BigMamma - View this post online

28.10.2007. 13:31:03

Koliko se dugo čeka na razvijanje?

7. samba - View this post online

28.10.2007. 13:40:06

3 radna dana

8. laly - View this post online

28.10.2007. 13:48:22

:bravo1: super informacija!

9. dadls81 - View this post online

28.10.2007. 16:37:55

Meni uvijek kažu 6 i da se subota ne računa. :mlotek:

10. Adrijana - View this post online

28.10.2007. 17:06:25

Super info :bravo1:

11. ziggy - View this post online

28.10.2007. 18:30:06

joj super! hvala na informaciji...
ja imam slika, i već ih dugo nisam...sad ću ih snimiti na cd.......
i odnijeti...
zna li netko da li to ima u svakom dm? (mene konkretno zanima onaj u mandi centru, jer mi je bliži .....)...hvala :cmok:

12. BigMamma - View this post online

28.10.2007. 21:15:17

Mislim da se to ne isplati.
U svakom foto studiju razvijanje traje max. par sati i košta kuna po fotki.
Čekanje od 3-6 radnih dana je malo previše a i nisam sigurna koliko je pouzdano - mislim, baš svatko može od tamo ukrasti stick, cd ili kasnije razvijene fotke :ne zna:

13. koka - View this post online

28.10.2007. 21:35:56

u Badrovu na kvatriću košta 2.3 kune po fotki
morati ću izgleda potražiti drugi foto studio, ja sma mislila da je to standardna cijena

14. Tigy - View this post online

28.10.2007. 21:39:54

Jel se može iskoristiti onaj popust kad skupljaš bodove i na slikice ? :ne zna:

Ako je to točno, onda mi se fakat isplati čekat i tjedan dana, jer imam brdooooo fotki ... :mrgreen:

15. koka - View this post online

28.10.2007. 21:45:46

sad gledam po webu, fotke 10x15 su svagdje 2-2,5 kuna
BM gdje ti razvijaš po jednu kunu tak velike fotke?

http://www.badrov.hr/Cjenik/Index.htm

http://www.asker.com/fotooptika/elitehom.html

http://www.dfa.hr/cjenik.php

http://www.fotoshop.hr/cjenici.php

16. Romana - View this post online

28.10.2007. 22:30:27

Ja oduvijek razvijam slike u MIK-u.Tamo su 1,5 kn i odlične su.
http://www.mik-foto.hr/

17. BigMamma - View this post online

28.10.2007. 23:32:29

Koka, ja ih razvijam u jednom malom foto studiju na pazaru u Dubravi - kuna po fotki + mislim 10 kn razvijanje.
Kako ih razvijam svaki tjedan, iznimno mi je bitno da ih ostavim ujutro i pokupim najkasnije popodne, dakle da je razvijanje brzo.
20-ak komada fotki me košta nekakvih malo manje od 30 kn (baš moram provjerit točnu cijenu...)

Badrove usluge ne koristim jer su loši, ne koriste dobre boje i neke stvari koje su bitne za dobre fotke (da vas sad ne zamaram stručnim detaljima) ne koriste - više su, kako da se izrazim, komercijalni i konfekcijski :mrgreen:

Za ljude koji fotke razvijaju par puta godišnje se ovo u DM-u fakat isplati, posebno ako su dobre kvalitete (to ne znam) - meni se ne isplati jer ih razvijam puno češće i nemam vremena čekati.

18. ivy - View this post online

29.10.2007. 06:50:13

Quote Tigy
Jel se može iskoristiti onaj popust kad skupljaš bodove i na slikice ? :ne zna:

moze :bravo1:

kod nas se ceka 7 dana :bravo1:
ja razvijam vec neko vrijeme u dm-u i zadovolnji smo.

meni se to isplatilo jer smo jedan period zabusavali
pa smo morali 300 slika razvit :klanj:
i tad smo iskoristili popust. ma super :good:

sad vise nimo u zaostatku, razvijAm svaki mjesec :mrgreen: :good:

19. Adrijana - View this post online

29.10.2007. 07:48:43

Imam cca 400 slika za razviti, tako da ću iskoristiti DM ovaj put. Kod nas nema formata 10x15 ispod 2 kn :ne zna:
Inače su mi i slike iz Tiska ok :bravo1:

20. atrix - View this post online

29.10.2007. 08:29:18

Meni je rečeno da se u dm-u plačaju i dodatni troškovi transporta. Tako da onda cijena nije 0.65 po fotografiji.

21. koka - View this post online

29.10.2007. 09:17:28

Quote BigMamma
Badrove usluge ne koristim jer su loši, ne koriste dobre boje i neke stvari koje su bitne za dobre fotke (da vas sad ne zamaram stručnim detaljima) ne koriste - više su, kako da se izrazim, komercijalni i konfekcijski :mrgreen:

Za ljude koji fotke razvijaju par puta godišnje se ovo u DM-u fakat isplati, posebno ako su dobre kvalitete (to ne znam) - meni se ne isplati jer ih razvijam puno češće i nemam vremena čekati.

super info :bravo1:
tenks

22. dadls81 - View this post online

29.10.2007. 09:21:53

0.65 po fotografiji+9,90kn troškovi dostave.

23. sretnamama - View this post online

29.10.2007. 12:29:48

Hvala na informaciji

24. Elly - View this post online

29.10.2007. 14:39:06

Quote BigMamma
Mislim da se to ne isplati.
U svakom foto studiju razvijanje traje max. par sati i košta kuna po fotki.
Čekanje od 3-6 radnih dana je malo previše a i nisam sigurna koliko je pouzdano - mislim, baš svatko može od tamo ukrasti stick, cd ili kasnije razvijene fotke :ne zna:

Ova trenutna akcija vrijedi samo za ovaj sistem - morate doci sa memorijskom karticom, presnimiti fotke na njihov CD, CD staviti u onu vrecicu i ubaciti u "sanducic" za razvijanje.
Znaci, da bi dobili fotke po ovoj cijeni, ne mozete donijeti svoj CD.

Fotke razvijene u DM-u su OK-kvalitete - boja bude pribilzno tocna originalu, itd. Meni osobno se cini da je kvaliteta bolja ako fotke razvijate preko Tiska (mislim da je link http://www.tisak.hr/foto), cijena je otprilike slicna (Tisak je mrvicu skuplji, ali ako vam se cini da je kvaliteta bolja, onda se i isplati).
Ono sto mene osobno smeta kod DM-ovih fotografija je to sto ukoliko nije fotoaparat podesen na 3:2 velicinu, digitalne fotke vam izlaze razlicitih velicina (sto je nezgodno kod slaganja u album). OK, jednom kad to podesite u foticu necete imati problema, osim ako ste fotke naknadno kropali.

IMHO u DM-u se zaista isplati printati poster-size fotografije (30x40 velicine), cijena njih 4, zajedno sa troskom dostave, je cca 120 Kn, sto je, mislim, najpovoljnije na trzistu (meni osobno cak povoljnije nego vani - standardnu velicinu fotki printam preko Photoboxa, ali postere uvijek preko DM-a).

Atrix, imas pravo, placaju se jos i troskovi izrade i transporta (mislim da je trenutno cijena 9,90 Kn za to, ali provjeri). A cini mi se - s obzirom da je ovo akcija razvijanja preko njihovog terminala - da u ovoj akciji naplacuju i njihov CD.

Uglavnom, ja sam si izracunala da mi se ova akcija NE isplati. :mrgreen:

Bigica, sto se tice toga da ti netko ukrade... Hm, naravno, svasta se moze desiti i ne mogu ti to garantirati (kao sto to u principu ne garantiraju ni u foto-studiju). Iz vlastitog iskustva, prije nego sto sam otkrila Photobox, razvijala sam tamo i preko Tiska, i nikad nije nista ukradeno. :bravo1:
Znam da je tebi "hitnoca" bitna radi portfolija, ali ovima kojima se ne zuri ovo je ipak jedan od najjeftinijih nacina razvijanja fotki u Hrvatskoj.

25. elelanita - View this post online

30.10.2007. 08:27:41

ja isto tamo razvijam fotke, i zadovoljna sam s njima. dok sam u sili onda razvijam u kauflandu mislim da je braduv u čk, ali su mi po 2 kn. sada ću svakako iskoristiti priliku imam oko 300 slika , a još ću iskoristiti kupon za 15% popusta :bravo1:
hvala na informacijama :cmok:

26. BigMamma - View this post online

30.10.2007. 12:59:18

Quote Elly
Znam da je tebi "hitnoca" bitna radi portfolija, ali ovima kojima se ne zuri ovo je ipak jedan od najjeftinijih nacina razvijanja fotki u Hrvatskoj.

Pa znam, da, zato sam i rekla da se meni ne isplati ali nekome tko ih razvija par puta godišnje, apsolutno :bravo1:

Možda ću i ja iskoristiti DM za razvijanje obiteljskih fotki jer mi nije priša za njih (a imam ih...uf... :mrgreen: )

27. dadls81 - View this post online

09.11.2007. 19:03:08

Naručila i dobila na mail---Narudžba će biti dostavljena u odabranu poslovnicu DM-a u roku od 3 radna dana.
Možete je preuzeti u sljedećih 30 dana.

Za dodatne informacije o narudžbi pošaljite e-mail na adresu digitalHR@cewecolor.de.

28. Pirgo - View this post online

25.11.2007. 00:26:12

ja sam čekala u DM-u 20 dana da mi razviju slike. Šteta što nisam prije pročitala Ellyn post, jer sam slike ostavila na svom CD-u. :mlotek:

A što se tiče kvalitete sasvim sam zadovoljna!

29. ANY - View this post online

27.11.2007. 21:32:17

slike u dm-u možete naručiti i od kuće upute na njihovoj stranici gotove za 3 dana

» Mama-Mami Forum » » Izrada fotki u dm za 0,65 kuna
18.04.2014. 07:31:30 : Mama-Mami Forum : Zajedno smo jači!!!
Free online games | Adventure games | Arcade games | Fighting games | Dress-Up games | Puzzle games | Jigsaw games | Coloring games | Games for girls
Mama-Mami | Obiteljski Forum | Kolači i torte | Besplatni foto oglasi | Prirodna kozmetika | EOS 400D | Free Games | Obitelj | Free online games |